Decyzję w tej sprawie po otwarciu w hali EXPO w Krakowie dodatkowych miejsc ogłosił Wojewoda Małopolski Łukasz Kmita. W 20. Wojskowy Szpital Uzdrowiskowo-Rehabilitacyjny w Krynicy trwają teraz przygotowania.
W połowie tego tygodnia zostanie wznowiona działalność pierwszego – 28-łóżkowego – modułu w szpitalu tymczasowym. Te miejsca mają być wsparciem dla szpitali w Nowym Sączu, Gorlicach i Limanowej








![Nowy Sącz pamięta o Władysławie Iwańskiej. Odsłonięto tablicę [ZDJĘCIA] 9 wladyslawa iwanska tablica 8](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/11/wladyslawa_iwanska_tablica-8-350x250.jpg)

![Były tańce, śpiew i pokaz mody - seniorzy z Wojnicza pokazują, jak się bawić [ZDJĘCIA] 11 IMG 1335](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/11/IMG_1335-120x86.jpg)


