Przez Radio RDN popłynęły pastorałki i życzenia. Naszą rozgłośnię odwiedziły uczennice Szkoły Podstawowej nr 2 w Tarnowie.
To już tradycja, że szkolna delegacja odwiedza różne instytucje z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia.
– Chodzimy i kolędujemy po tarnowskich urzędach. Chcemy podzielić się naszą radością, że narodzi się Pan Jezus – mówi pedagog Anna Smęda. – Chcemy nieść Dobrą Nowinę, dobrze nam się tutaj kolędowało, ale trochę była trema. Wszystkim życzymy Wesołych Świąt – dodają uczennice.
Z kolędą i pastorałką Aniołki były w komendzie policji, urzędzie miasta. Uczennice odwiedziły także straż miejską, Kanę i zakład karny.

![Pożegnali garnitury. Alumni trzeciego roku mają już sutanny [ZDJĘCIA] 2 IMG 5192](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/11/IMG_5192-350x250.jpg)

![Czy młodzi czytają Pismo święte? ‘Rusz duszę ze Słowem’ [ZDJĘCIA] 4 IMG 1215](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/11/IMG_1215-350x250.jpg)










