Wygrana pilkarzy dabrowskich w Lisiej Górze [ZDJECIA]

Za nami kolejne pojedynki Leopak Oldboys Ligi. W Mikluszowicach BKS Stalprodukt Bochnia ulegl zespolowi  Jackówka F.B. Wojtas 3:4, w Dobczycach miejscowa druzyna Stranierri pokonala Dinozaurów Lisia Góra 4:1.

Natomiast w Lisiej Górze doszlo do pojedynku miejscowych Juniorów z DTS Dabrowa Tarnowska. Spotkanie dobrze rozpoczelo sie dla zespolu z Powisla, który dzieki trafieniu Waldemara Dzierzanowskiego objal prowadzenie. W miare uplywu minut gra sie wyrównala i po pierwszej czesci byl remis 2:2. Druga odslona pojedynku dobrze rozpoczela sie znów dla gosci. Dzieki dobrej skutecznosci Dzierzanowskiego, który trzykrotnie trafil do bramki rywali szybko dabrowianie objeli prowadzenie 6:2. Jednak w koncowych minutach gry wkradlo sie w ich poczynania rozluznienie i gospodarze odrobili straty. Ostatecznie Juniorzy Lisia Góra przegrali z DTS Dabrowa Tarnowska 5:7.

-Granie podaniami i wyciaganie przeciwnika do przodu, przynioslo efekty – mówil po meczu Pawel Piotrowicz z zespolu dabrowskiego

-Gdyby nie fatalna skutecznosc w pierwszej polowie, wynik mógl byc inny – uwaza Pawel Janton z druzyny Juniorów Lisia Góra

Pierwszym liderem zespól z Dobczyc, którzy wyprzedza lepszym bilansem bramkowym ekipy z Dabrowy Tarnowskiej oraz Brzeska. W najblizszy piatek rozegrana zostanie druga kolejka spotkan.