Pilka reczna: Tarnowianie dziela sie punktami z Konskimi [ZDJECIA]

W pierwszej lidze pilki recznej SPR PWSZ Tarnów podejmowal na wlasnym parkiecie druzyne KSSPR Konskie. Rywale ze Swietokrzyskiego od kilku lat wystepujacy na zapleczu PGNiG Superligi sa wymagajacym zespolem.

Nie inaczej bylo i tym razem. Od poczatku pojedynek na tarnowskim parkiecie byl bardzo wyrównany. Obie druzyny nie mogly wypracowac sobie wiekszej niz dwubramkowa przewagi. Prowadzenie zmienialo sie jak w kalejdoskopie, jednak na przerwe zawodnicy schodzili przy stanie 15:14 dla tarnowian. Po zmianie stron szybko na tablicy pojawil sie remis. Pózniej podopieczni trenera Marcina Ogarka wypracowali sobie dwubramkowe prowadzenie, jednak chwile potem kilka strat i fauli w ataku pozwolilo ekipie z Konskich przechylic wynik na swój korzysc. Do ostatniej syreny trwala wymiana cios za cios. Przy remisie 29:29, gospodarze mieli pilke meczowa, jednak Lukasz Nowak oddal rzut po czasie i obie druzyny podzielily sie punktami.

-Mecz bardzo wyrównany i zakonczyl sie podzialem punktów – podsumowal spotkanie rozgrywajacy SPR PWSZ Lukasz Nowak

Wiecej minut na parkiecie spedzil Albert Sanek, który po raz kolejny zdobyl bramki dla tarnowskiego zespolu

Trener tarnowskiej druzyny Marcin Ogarek nie chcial oceniac pracy sedziów, którzy m.in. nie uznali prawidlowo zdobytej bramki

Bramki dla tarnowian zdobyli: Nowak 7, Misiewicz i Szatko po 6, Sanek 4, Dutka 2 oraz Michal Niemiec, Bartosz Niemiec, Kowalik i Spieszny po 1.