Prowadzace trio nie zwalnia tempa [ZDJECIA]

W grupie drugiej tarnowskiej okregówki zgodnie na prowadzeniu trio – LKS Nowa Jastrzabka, Tuchovia oraz Bruk Bet II Termalica Nieciecza. Wszystkie te druzyny dopisaly do swojego konta trzy punkty, podczas dziesiatej kolejki spotkan.

W sobotnich spotkaniach Tuchovia pokonala Wisle Szczucin 4:1, Dabrovia Dabrowa Tarnowska wygrywa z Zorza Zaczarnie 1:0, natomiast Victoria Koszyce Male przegrala z KS Smigno 0:4. W niedzielnych spotkaniach Ciezkowianka pokonala Lukovie 1:0, GLKS Gromnik przegral na wlasnym stadionie z drugim zespolem Bruk Bet Termaliki Nieciecza 0:5, a Ikar Odporyszów zremisowal na wlasnym stadionie z Dunajcem Zbylitowska Góra 1:1.

LKS Nowa Jastrzabka w tej kolejce podejmowala zespól LKS Wietrzychowice. Stawka dla gospodarzy bylo utrzymanie przewodnictwa w tabeli. Druzyna z Nowej Jastrzabki juz w 17 minucie objela prowadzenie po golu Rafala Koziola. Jednak potem inicjatywe przejeli gosci. To oni stwarzali niebezpieczne sytuacje i po zmianie stron Jakub Kozinski z 10 metrów silnym strzalem w dlugi róg wyrównal stan spotkania. Jednak niespodzianki nie bylo bo 79 minucie Rafal Koziol zaliczyl drugie trafienie i rywalizacja zakonczyla sie wygrana LKS Nowa Jastrzabka 2:1. -Zostawilismy duzo serca na boisku, jednak zaliczamy czwarta porazke na wyjezdzie – podsumowal spotkanie grajacy trener zespolu z Wietrzychowic Pawel Janik

-Troche zgubilo nas spogladanie na tabele z pozycji lidera – wyjasnil slabsza dyspozycje swoich graczy trener LKS Nowa Jastrzabka Wojciech Gucwa