Nieciecza: Sandecja bez punktów w rywalizacji z Wisla Plock [ZDJECIA]

Sandecja Nowy Sacz na stadionie w Niecieczy podejmowala graczy Wisly Plock. Po ubieglotygodniowej historycznej wyjazdowej wygranej w Bialymstoku z Jagiellonia, kibice liczyli na powtórke i zwyciestwo z druzyna z Mazowsza.

Od pierwszych minut oba zespoly próbowaly otworzyc wynik meczu. Sandecja kilkukrotnie zagrozila rywalowi, ten odwdzieczal sie szybkimi kontrami. W 33 minucie obroncy sadeccy nie upilnowali Kamila Bilinskiego, który z najblizszej odleglosci pokonal Michala Gliwe. Od tego momentu znów przewage zyskali gracze Sandecji, jednak w ich akcjach brakowalo skutecznosci i celnosci w podaniach.

Po zmianie stron przewaga graczy trenera Radoslawa Mroczkowskiego nie pozwalala na wiele rywalowi. Brakowalo jednak skutecznosci w polu karnym. Najdogodniejsza sytuacje mial Adrian Basta, jednak pilke zablokowali obroncy z Plocka, zas po strzale Patricka Mraza, Seweryna Kielpina zastapil Damian Byrtek, wybijajac futbolówke z linii bramkowej. Do konca napór Sandecji nie przyniósl efektu i trzy punkty pojechaly do Plocka, po wygranej Wisly 1:0.