Bruk Bet Termalica Nieciecza ratuje punkt w doliczonym czasie gry [ZDJECIA]

Bruk Bet Termalica Nieciecza zdobyla pierwszy punkt w nowym sezonie. Podopieczni trenera Mariusza Rumaka zremisowali na wlasnym stadionie z Zaglebiem Lubin 1:1.

Bramke na wage remisu zdobyl w doliczonym czasie gry David Guba. Wtedy to po bledzie bramkarza gosci, pomocnik miejscowych z 15 metrów glowa skierowal futbolówke do bramki rywala. Wczesniej jednak na zielonej murawie toczylo sie slabe widowisko. Obie druzyny nie chcialy sie otworzyc i stwarzaly tylko nieliczne akcje. Prowadzenie Zaglebie uzyskalo dwie minuty po wznowieniu gry po przerwie. Wtedy to prawym skrzydlem uciekl Alan Czerwinski i podal wzdluz linii pilke do niepilnowanego Martina Nespora, który wtracil futbolówke do pustej bramki. Spotkanie zakonczylo remisem 1:1, dzieki ambitnej postawie miejscowych.
-Pierwsza polowa byla slaba w naszym wykonaniu, ale w drugiej pokazalismy swój charakter – mówil po meczu pomocnik Bruk Bet Termaliki Vlastmir Jovanovic

-Zawsze milo wraca sie do Niecieczy – mówil po meczu obronca Zaglebia Bartosz Kopacz

-Jestesmy zli na siebie, ze wypuscilismy z rak pewne trzy punkty – podsumowal pojedynek trener zespolu z Lubina Piotr Stokowiec

-To wazny punkt, bo doda nam skrzydel przed kolejnymi pojedynkami – uwaza trener zespolu z Niecieczy Mariusz Rumak

Kolejne spotkanie pilkarze Bruk Bet Termaliki Nieciecza rozegraja w nastepna sobote. Ich przeciwnikiem bedzie zespól Mistrza Polski warszawskiej Legii.