IV liga malopolska: Zadyszka Limanovii, porazka Tarnovii

Zespoly w czwartej lidze malopolskiej rozegraly 23.serie spotkan. Kolejna wpadke zaliczyli futbolisci lidera – Limanovii, którzy w tabeli prowadza dzieki korzystnemu wynikowi w rywalizacji z Barciczanka.

Jadowniczanka ulegla Barciczance 0:2. Bramki w tym spotkaniu padly w ostatnich minutach rywalizacji. Najpierw trafil w 87 minucie Tomasz Tokarczyk, zas w doliczonym czasie gry wynik ustalil Krzysztof Tarasek. Luban Maniowy niespodziewanie przegral z Glinikiem Gorlice 0:1, a gola na wage trzech punktów zdobyl Rafal Gadzina. Warto wspomniec, ze goscie grali od 25 minuty w dziesiatke po czerwonej kartce Dawida Serafina.

Limanovia remisuje z Popradem Rytro 2:2. Gospodarze objeli prowadzenie w 14 po golu Sebastiana Jacaka. Wyrównujace trafienie padlo tuz po przerwie, a autorem trafienia byl Szymon Dziedzina. Gdy w 72 minucie dla gospodarzy trafil Karol Mus, wydawalo sie ze trzy punkty pozostana w Limanowej. Bowiem zespól Popradu od 88 minuty gral w oslabieniu po czerwonej kartce dla Kamila Pawlika. Jednak w doliczonym czasie gry bramke na wage remisu strzelil Michal Pawlik.

Potrzebujacy punktów Orkan Szczyrzyc wygrywa z Bochenskim Klubem Sportowym 2:0. Wynik ustalil dwoma trafieniami w pierwszej polowie Jakub Koziol. GKS Drwinia remisuje z Watra Bialka Tatrzanska 1:1. Gospodarze prowadzili po golu Pawla Kolodzieja w 12 minucie spotkania, wyrównal w drugiej czesci Andrzej Rabanski.

Ostatni w tabeli Skalnik Kamionka Wielka wygrywa z Klubem Sportowym Tymbark 3:1, zas Sokól Borzecin pokonal Tarnovie 3:0. W pojedynku rozegranym 1 maja, Poprad Muszyna bezbramkowo zremisowal z Wolania Wola Rzedzinska.

W tabeli na czele Limanovia i Barciczanka – obie druzyny maja po 51 punktów, z tym ze zespól z Barcic ma do rozegrania spotkanie zalegle. Trzecia jest Watra Bialka Tatrzanska, która do prowadzacej dwójki traci dziewiec oczek.