IV liga: Remis Wolanii i Tarnovii – Barciczanka nie zwalnia tempa

Na boiskach czwartej ligi malopolskiej rozegrano 14. kolejke spotkan. Nadal na czele jest Barciczanka, lecz zaraz za nia sa Limanovia i Watra Bialka Tatrzanska.

W sobotnich meczach Barciczanka pokonala Bochenski Klub Sportowy 1:0, takim samym wynikiem zakonczyla sie rywalizacja Watry Bialka Tatrzanska z Glinikiem Gorlice. Klub Sportowy Tymbark bezbramkowo zremisowal z Jadowniczanka, Sokól Borzecin pod wodza nowego trenera Czeslawa Palika zremisowal z Limanovia 1:1. Takim samym wynikiem skonczyla sie rywalizacja w Tarnowie, gdzie Tarnovia zmierzyla sie z Lubaniem Maniowy. Goscie objeli prowadzenie w 17 minucie spotkania, jednak tuz przed przerwa bramke na wage jednego punktu zdobyl Mateusz Baruch.

-Moglismy przechylic szale zwyciestwa na swoja korzysc lecz zabraklo nam szczescia – mówi grajacy trener Tarnovii Wojciech Gucwa

W niedzielnych meczach dwa bezbramkowe remisy w pojedynkach Wolanii Wola Rzedzinska z Popradem Rytro oraz GKS Drwinia z Popradem Muszyna. Remis ale bramkowy zanotowalismy w spotkaniu w Kamionce Wielkiej, gdzie miejscowy Skalnik rywalizowal z Orkanem Szczyrzyc i mecz zakonczyl sie wynikiem 2:2.