Okregówka gr 2: Czolowe trio na zwycieskiej sciezce [ZDJECIA]

W grupie drugiej trwa walka o czolowe miejsca. Swoje spotkania wygraly trzy czolowe druzyny, czyli Tuchovia, LKS Nowa Jastrzabka oraz drugi zespól Bruk Bet Termaliki Nieciecza.

Dunajec Zbylitowska Góra przegral z Dabrovia Dabrowa Tarnowska 0:1, Lukovia równiez ulegla Zorzy Zaczarnie 2:3, Klub Sportowy Smigno wygrywa z Ikarem Odporyszów 4:2, Victoria Koszyce Male ulegla LKS Nowej Jastrzabce 1:2, GKS Gromnik bezbramkowo remisuje z Ciezkowianka, natomiast lider – Tuchovia wygrywa w Wietrzychowicach z miejscowym LKSem 6:0. W ostatnim pojedynku tej kolejki, druga druzyna Bruk Bet Termaliki Nieciecza podejmowala Wisle Szczucin. Gospodarze wzmocnieni ósemka zawodników z pierwszej druzyny, przez pierwsze 30 minut nie potrafili rozmontowac obrony druzyny z Powisla. Dopiero po rzucie wolnym David Guba idealnie zagral na glowe Przemyslawa Szarka, a ten dopelnil formalnosci. Kolejne trafienia padly po przerwie. Prawdziwym egzekutorem okazal sie wracajacy po kontuzji Guba. Trafil trzykrotnie, a wynik spotkania na 5:0 dla druzyny z Niecieczy ustalil Jakub Wróbel.

-Gdy graja zawodnicy z pierwszej druzyny, mozna liczyc po cichu ze mecz zakonczy sie zwyciestwem – mówil po meczu trener Bruk Bet Termaliki Jakub Drwal

-Na tle ekstraklasy nie wypadlismy zbyt blado – podsumowal spotkanie trener Wisly Jaroslaw Bedkowski

W tabeli na prowadzeniu Tuchovia, dwa punkty przed LKS Nowa Jastrzabka i trzy nad zespolem z Niecieczy. Jednak Ci ostatni maja dwa spotkania zalegle.