Pilka reczna: Wygrane szczypiornistów z Tarnowa i Bochni

Na zapleczu PGNiG Supeligi mezczyzn doszlo do pojedynku w Bialej Podlaskiej, gdzie beniaminek – miejscowy AZS zmierzyl sie z SPR PWSZ Tarnów.

Gospodarze dobrze rozpoczeli to spotkanie i prowadzili kilkoma bramkami. Jednak tarnowianie nieco odrobili straty i do przerwy miejscowi prowadzili 16:15. W 40 minucie tarnowianie mieli juz trzy bramki straty i musieli zabrac sie do roboty, by myslec o czwartym zwyciestwie w sezonie. Zryw SPR-u w ostatnich dziesieciu minutach uratowal gosciom sukces. Koncówka byla popisem Lukasza Szatki i Lukasza Nowaka. Obaj rzucili w decydujacej fazie pojedynku po dwie bramki, a pogon AZS-u na dwie minuty przed koncem nie przyniosla skutku. Podopieczni trenera Marcina Ogarka wygrali wyjazdowe spotkanie w Bialej Podlaskiej z miejscowym AZS-em 31:30.
Bramki dla tarnowian zdobyli: Szatko 8, Kowalik 6, Nowak 5, Dutka 3, Misiewicz, Sanek, Wajda i Drobiecki po 2 oraz Spieszny 1.

W drugiej lidze kolejne zwyciestwo zapisuja na swoim koncie pilkarze reczni MOSiRu Bochnia. Tym razem pokonali oni na wlasnym parkiecie druzyne beniaminka Glorii Katowice 38:23. Juz od pierwszych minut miejscowi osiagneli kilku bramkowa przewage, która powiekszali do konca spotkania. Bardzo dobrze radzila sobie defensywa bochenska, nie pozwalajac na wiele katowiczanom.
Bramki dla miejscowych zdobyli: Pach 7, Zubik 6, Karwowski 5, Najuch 4,  Urbanowicz i Imiolek po 3, Janas i Rogóz po 2 oraz Orzechowski, Dobrzanski, Bujak, Janus i Jewiarz po 1.