Hulajnogi, lekcje tańca, kurs wspinaczki, wstęp do parku rozrywki, a do tego ciekawe pokazy, m.in. pokazy szermiercze czy cheerleaderskie akrobacje – tak zapowiada się Dzień Dziecka w gminie Tarnów. Wszystko odbędzie się jednak online.
Dzieci, które wróciły do zajęć stacjonarnych w szkołach, nie będą opuszczać swoich klas, ale za pośrednictwem Internetu będą mogły wziąć udział w wyjątkowej zabawie i losowaniu nagród.
Na wydarzenia z okazji Dnia Dziecka zaprasza poseł Anna Pieczarka.
– Poprosiliśmy dyrektorów szkół, aby zaproponowali dzieciom takie inne lekcje, żeby to była matematyka pod tytułem Dzień Dziecka, żeby to był język polski pod tytułem Dzień Dziecka, kiedy dzieci będą w swoim gronie, z zachowaniem wszystkich obostrzeń mogły siedzieć w klasach, ale na takim dużym luzie. Będziemy mieć internetową transmisję na żywo z hali widowiskowo-sportowej w Koszycach Wielkich. Tam będzie wiele konkursów, wiele zabaw.
Zabawa potrwa od 10.00 do 12.00
W internetowej transmisji będzie można wziąć udział za pośrednictwem strony Urzędu Gminy Tarnów.

![Ojców Naszych Obyczajem. X Gminny Konkurs Bożonarodzeniowy w Nawojowej [ZDJĘCIA] 2 Nawojowa](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/12/Nawojowa-350x250.jpg)




![Wyjątkowe ozdoby świąteczne i naturalna żywność. Warto być na Wielkim Jarmarku Bożonarodzeniowym [ZDJĘCIA] 7 jarmark 2025 galeria](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/12/jarmark_2025_galeria-350x250.jpg)

![Integracja, tolerancja i uczenie wrażliwości. Europejski Tydzień Autyzmu w Nowym Sączu [ZDJĘCIA] 9 MOK 1](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/12/MOK-1-350x250.jpg)



![Powstaną dwie nowe sale gimnastyczne. Wójt: Dzieci z tych miejscowości były do tej pory wykluczone [WIZUALIZACJA] 13 wizualizacja Rdziostów i Krasne Potockie, źródło: Urząd Gminy Chełmiec](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/11/sale_gmina_chelmiec-120x86.jpg)

