Katolickie Stowarzyszenie Mlodziezy przy Parafii Milosierdzia Bozego w Tarnowie zaprasza na IV NOC SWIETYCH. Tegoroczne czuwanie bedzie szczególnym spotkaniem Swietych, którzy w niesamowity sposób wzajemnie prowadzili sie do swietosci.
Beda to: sw. Jan Pawel II i sw. Jan od Krzyza, sw. Faustyna, a takze bl. ks. Michal Sopocko, bl. Karolina i sw. Stanislaw Kostka. Spotkanie ze swietymi ma pokazac, ze Wigilia Uroczystosci Wszystkich Swietych jest pelna nadziei i radosci, a nie ciemnosci, która jest wypelniona strachem i duchami. Noc Swietych odbedzie sie jutro o godzinie 19, w kosciele pw. Milosierdzia Bozego w Tarnowie, przy ulicy Klikowskiej. Czuwanie wpisuje sie równiez w duchowe przygotowanie do Swiatowych Dni Mlodziezy w Krakowie.









![Góra Łyżka ma niesamowitą historię. Naukowcy odkrywają jej tajemnice [ZDJĘCIA] 10 konferencja lyzka](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/12/konferencja_lyzka-120x86.jpg)
![Nadawaliśmy na żywo z Wielkiego Jarmarku Bożonarodzeniowego. Są tu tylko produkty ręcznie robione [ZDJĘCIA] 11 gaeria](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/12/gaeria-120x86.jpg)
![Jarmark Bożonarodzeniowy w Żabnie [21.12.2025] 12 aa IMG 5874 bb](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/12/aa_IMG_5874_bb-120x86.jpg)

