Kickbokserzy z Binczarowej z medalami Pucharu Świata

285480120 5062115030532598 2803389102664218303 n
3143 zawodników z 39 państw wzięło udział w 27. edycji Pucharu Świata w kickboxingu w Budapeszcie. Wśród nich wystąpili przedstawiciele Gladiatora Binczarowa.
W klasyfikacji medalowej Polacy zajęli 4 miejsce a swój wkład w ten sukces mieli też zawodnicy Gladiatora zdobywając 5 medali. Puchar Świata w formule Fullcontact wywalczyła fenomenalna w tym sezonie Joanna Mucha, która wszystkie walki zakończyła przez nokaut.
Srebro wywalczyła Julia Niewiadomska, która w finałowym starciu przez prawie całą walkę prowadziła jednak w końcówce reprezentantka Szwajcarii popisała się stalową kondycją i przyspieszając 'wyszarpała’ Julce wygraną dosłownie 15 s przed zakończeniem walki.
Do Polski z brązowymi medalami wrócili za to Radosław Biel, Weronika Ogorzałek i Kacper Ogorzałek. Na szczególną uwagę zasługuje Kacper, który przed czasem wygrał walkę ćwierćfinałową z reprezentantem Chorwacji. W Półfinale uległ jednak bardzo mocnemu Ukraińcowi, który finalnie wygrał całą kategorie
Mimo dobrych walk, medalu nie udało się zdobyć Hubertowi Grucie i Agnieszce Gaborek.