W zawodach, które odbędą się na hali Miejskiego Domu Sportu wystartuje sześć zespołów z całej Małopolski.
Jest to finał rozgrywek. Wcześniej młodzi siatkarze do siedemnastego roku życia rywalizowali w rozgrywkach grupowych. Do finałów zakwalifikowały się zespołu MUKS Iskierki Tarnów, SMS Sparty AGH Kraków, LKS Bobowa, SMS Dalin Myślenice, SKPS Dunajec Nowy Sącz, a także KS Hutnik Wanda Kraków.
-Zespoły będą podzielone na dwie grupy – mówi jeden z organizatorów Andrzej Łoś.
-W grupie A będą prowadziły rozgrywki drużyna Iskierki Tarnów, SMSu Sparta Kraków i LKS Bobowa. W drugiej grupie stratują drużyny Myślenic, Dunajca Nowy Sącz i Hutnika Kraków. Po wyłonieniu zwycięzców będą odbywały się półfinały no a na końcu w niedziele będzie mały finał i finał o pierwsze miejsce.
Rozgrywki rozpoczną się w piątek o godzinie 12. Wszystkie mecze będą odbywać się bez udziału publiczności.





![Medale Dei Regno Servire [23.11.2025] 6 IMG 1505](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/11/IMG_1505-350x250.jpg)

![Nowy wiadukt nad Węgierską gotowy. Jedni się cieszą, inni obawiają dużej liczby pociągów i ciężarówek [ZDJĘCIA, WIDEO] 9 wegierska 4](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/11/wegierska-4-350x250.jpg)

![Znów wypadek na drodze krajowej 75. Duże utrudnienia w ruchu [ZDJĘCIA] 11 fot. capuccino.eu](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/11/wypadek_wytrzyszczka_capuccino_eu-120x86.jpg)



