W srode miala zapasc decyzja czy final Zlotego Kasku w Tarnowie odbedzie sie zgodnie z planem. Dzisiaj w Tarnowie wprawdzie nie pada, ale na czwartek w godzinach popoludniowych zapowiadane sa kolejne opady deszczu, wiec zawody odwolano. Turniej odbedzie sie w najblizszy poniedzialek o godzinie 17:00.
Lista startowa:
1. Michal Szczepaniak (Polonia Pila)
2. Janusz Kolodziej (Unia Tarnów)
3. Maksym Drabik (Betard Sparta Wroclaw)
4. Krzysztof Kasprzak (Stal Gorzów)
5. Maciej Janowski (Betard Sparta Wroclaw)
6. Krzysztof Buczkowski (MrGarden GKM Grudziadz)
7. Norbert Kosciuch (Polonia Pila)
8. Piotr Pawlicki (Unia Leszno)
9. Patryk Dudek (Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra)
10. Krystian Pieszczek (Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra)
11. Mateusz Szczepaniak (Speedway Wanda Instal Kraków)
12. Tomasz Jedrzejak (Betard Sparta Wroclaw)
13. Damian Balinski (ROW Rybnik)
14. Przemyslaw Pawlicki (Stal Gorzów)
15. Bartosz Zmarzlik (Stal Gorzów)
16. Piotr Protasiewicz (Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra)
Rezerwowi:
17. Szymon Wozniak (Betard Sparta Wroclaw)
18. Sebastian Ulamek (Eko-Dir Wlókniarz Czestochowa)
Zródlo: espeedway.pl



![Integracja, tolerancja i uczenie wrażliwości. Europejski Tydzień Autyzmu w Nowym Sączu [ZDJĘCIA] 4 MOK 1](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/12/MOK-1-350x250.jpg)

![W Grybowie jest już nowa karetka. W nowym roku ruszy budowa nowej podstacji pogotowia [ZDJĘCIA] 6 gfdf31](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/12/gfdf31-350x250.jpg)




![Czy młodzi czytają Pismo święte? ‘Rusz duszę ze Słowem’ [ZDJĘCIA] 11 IMG 1215](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/11/IMG_1215-120x86.jpg)


