Reprezentacja Polski do lat 18 w hokeju na lodzie z kryniczanami w skladzie wygrala mistrzostwa swiata dywizji II grupy A. Nasi zawodnicy wygrali wszystkie mecze w rumunskim Braszowie. Pokonali Chorwacje, Holandie, Rumunie, Wielka Brytanie i Litwe. Swoje cegielki dolozyli wychowankowie KTH Krynica Patryk Krezolek i Pawel Zygmunt, grajacy teraz dla SMS-u Sosnowiec. Krezolek we wszystkich meczach strzelil 5 bramek i asystowal przy 4. Zygmunt zaliczyl 4 bramki i 3 asysty.
Hokej: Sukces Polaków w Rumunii. Kryniczanie dolozyli cegielke
- Wydawca
- Categories: AKTUALNOŚCI
Czytaj również
Chwile grozy na popularnym kąpielisku. Na szczęście, ratownicy byli na miejscu
autor / źródło:
Wydawca
28 czerwca 2026
Gmina Brzesko: rozstawiono beczki z wodą pitną dla mieszkańców
autor / źródło:
Wydawca
28 czerwca 2026
Ostrzeżenia przed upałem i przerwy w dostawach wody w regionie tarnowskim
autor / źródło:
Wydawca
28 czerwca 2026
To był autentyczny "Reset Serca". Łużna znów gościła młodych [ZDJĘCIA]
autor / źródło:
Łukasz Raczkowski
28 czerwca 2026
97,0 MHz. Jest nowa częstotliwość Radia RDN Małopolska
autor / źródło:
Ewa Biedroń
27 czerwca 2026
Spłonęła hala produkcyjna w Mszanie Dolnej. W akcji ponad 30 zastępów straży pożarnych [AKTUALIZACJA]
autor / źródło:
Łukasz Raczkowski
27 czerwca 2026
Będą nieść Eucharystię chorym. Diecezja tarnowska ma 70 nowych szafarzy
autor / źródło:
Agnieszka Wójcik
27 czerwca 2026
Tarnów ma nowego króla kurkowego
autor / źródło:
Agnieszka Wójcik
27 czerwca 2026