Sadeczanka Ewa Bulanda bedzie walczyc o zloto mistrzostw swiata w kickboxingu. Pokonala w pólfinale 3:0 Wloszke Flavie Gasperini. Srebrny medal w wersji full contact i kategorii wagowej 48 kg ma juz w kieszeni. W sobote moze stanac na najwyzszym stopniu podium. Zawodniczka klubu Evan Nowy Sacz skrzyzuje rekawice z Rosjanka Julia Staforkina. Bulanda to dwukrotna brazowa medalistka mistrzostw swiata. Stala tez na trzecim stopniu podium europejskiego czempionatu i jest 14-krotna mistrzynia Polski.



![Limanowa: Prawdziwie świąteczna atmosfera na VI Kiermaszu Bożonarodzeniowym [ZDJĘCIA] 4 kiermasz Bozonarodzeniowy Limanowa43](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/12/kiermasz-Bozonarodzeniowy-Limanowa43-350x250.jpg)


![To był wyjątkowy jubileusz w przedświątecznej atmosferze. Gmina Korzenna świętowała 35-lecie samorządu [ZDJĘCIA] 7 Korzenna 1](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/12/Korzenna-1-350x250.jpg)


![Nadawaliśmy na żywo z Wielkiego Jarmarku Bożonarodzeniowego. Są tu tylko produkty ręcznie robione [ZDJĘCIA] 10 gaeria](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/12/gaeria-120x86.jpg)



