Pilka nozna: Sandecja w kryzysie? Kolejna porazka na wlasnym stadionie

Slaba gra i niekorzystny wynik. Sandecja Nowy Sacz przegrala 1:2 z MKS-em Kluczbork. Pierwsza bramke stracila juz w 4. minucie. Marcin Nowacki trafil w slupek, ale dobitka Michala Kojdera byla juz skuteczna. Wyrównal w 14. minucie Bartlomiej Kasprzak precyzyjnym strzalem w sytuacji sam na sam, ale juz w 27. minucie zwycieskiego gola zdobyl Maciej Kowalczyk.

Sandecja Nowy Sacz – MKS Kluczbork 1:2 (1:2)
0:1 – Michal Kojder 4′
1:1 – Bartlomiej Kasprzak 14′
1:2 – Maciej Kowalczyk 27′

Sandecja: Lukasz Radlinski – Adrian Danek, Witalij Berezowskyj, Przemyslaw Szarek (31′ Lukasz Nowak), Maciej Malkowski, Bartlomiej Dudzic (12′ Mateusz Bartków), Grzegorz Baran, Matej Nather (67′ Sebastian Szczepanski), Bartlomiej Kasprzak, Bartosz Sobotka, Arkadiusz Aleksander.

MKS: Oskar Pogorzelec – Adam Orlowicz, Lukasz Ganowicz, Bartosz Brodzinski, Kamil Niktkiewicz, Robert Brzeczek (71′ Szymon Sobczak), Marcin Nowacki (79′ Mateusz Arian), Piotr Kasperkiewicz, Tomasz Swedrowski, Maciej Kowalczyk (81′ Piotr Giel), Michal Kojder.

Zólte kartki: Piotr Kasperkiewicz, Maciej Kowalczyk, Kamil Nitkiewicz (MKS), Bartlomiej Kasprzak, Przemyslaw Szarek, Maciej Malkowski (Sandecja).

Sedzia: Piotr Idzik (Poznan)