Szesnastolatek z licznymi złamaniami trafił do szpitala po wypadku, do jakiego doszło w Brzozówce (gm. Lisia Góra) na DK73. Chłopiec został potrącony na przejściu dla pieszych.
Jak powiedział Radiu RDN rzecznik tarnowskiej policji Paweł Klimek, policja sprawdza okoliczności tego zdarzenia.
– Szesnastolatek, liczne złamania, droga krajowa zablokowana, objazdy dla samochodów osobowych, ciężarówki stoją. Policjanci wykonują czynności. Będziemy zbierać materiały dowodowe i wówczas będziemy wiedzieć, czyja jest wina. Na chwilę obecną mamy samochód osobowy typu SUV, suzuki, i chłopaka szesnastoletniego, który trafił do szpitala z połamaniami.
Na razie droga jest zablokowana dla samochodów ciężarowych, dla osobowych policja organizuje objazdy.



![50-lecie Karczmy u Walusia w Krościenku nad Dunajcem [ARTYKUŁ SPONSOROWANY] 4 karczma u walusia](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/12/karczma_u_walusia-350x250.jpg)
![Tragedia w Ropie. Nie żyje 80-letnia kobieta, która miała zostać postrzelona [ZDJĘCIA] 5 fot. halogorlice.info](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/12/postrzelenie_ropa5-350x250.jpg)
![Gorące przywitanie mistrzyń cheerleadingu w Nowym Sączu [WIDEO] 6 cheerleadarki](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/12/cheerleadarki-350x250.jpg)








