Tarnowski magazyn opróżnia się bardzo szybko, a potrzeby wciąż są ogromne.
Największe braki są w żywności i środkach higieny osobistej. To rzeczy, które są na bieżąco zużywane, dlatego znikają z półek najszybciej. Z artykułów żywieniowych brakuje kaszy gryczanej, mąki, makaronów, oleju, mleka UHT, wszelkiego rodzaju konserw i słoików z zakonserwowanymi produktami, pakowanych próżniowo serów, dżemów, herbaty, kawy, wody mineralnej, soków, słodyczy i soczków dla najmłodszych. Na liście środków higieny osobistej mamy papier toaletowy, szampony, mydła, kremy i patyczki higieniczne. Przydatne też będą środki przeciwbólowe dla dzieci i dorosłych, a także maseczki ochronne.
Dary można przynosić do hali przy ul. Gumniskiej 28, od poniedziałku do piątku od godziny 9.00 do 17.00, w soboty między godz. 9.00 a 15.00.
Uchodźcy z Ukrainy mogą odbierać przekazane im dary od mieszkańców regionu na ul. Wałowej 37 w Tarnowie.






![Nowy wiadukt nad Węgierską gotowy. Jedni się cieszą, inni obawiają dużej liczby pociągów i ciężarówek [ZDJĘCIA, WIDEO] 7 wegierska 4](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/11/wegierska-4-350x250.jpg)

![Pożegnali garnitury. Alumni trzeciego roku mają już sutanny [ZDJĘCIA] 9 IMG 5192](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/11/IMG_5192-350x250.jpg)





