Bijatyka pseudokibiców Unii i Tarnovii podczas meczu noworocznego. Jedna osoba została ranna

zrzut

Do zamieszek doszło podczas tradycyjnego meczu noworocznego, który co roku jest rozgrywany na stadionie Tovii.

Według wstępnych ustaleń policji, to pseudokibice Unii zaatakowali fanów Tarnovii. W ruch poszły kije bejsbolowe, a spotkanie pomiędzy kawalerami a żonatymi piłkarzami zostało przerwane.

Całe zdarzenie miało trwać kilkanaście minut – Zgłoszenie otrzymaliśmy około godziny pierwszej. Kiedy dojechaliśmy na miejsce, tych osób już tam nie było – dodaje oficer prasowy Paweł Klimek.

W wyniku zamieszek jeden z kibiców Tarnovii został dotkliwie pobity i trafił do szpitala.

Okoliczności zdarzenia bada tarnowska policja. Funkcjonariusze analizują zapisy z monitoringu stadionowego i miejskiego, aby ustalić tożsamość osób biorących udział w bijatyce.

Ostatecznie mecz został dokończony. Potyczkę w tym roku wygrali kawalerowie, którzy pokonali swoich żonatych kolegów 5:0.