Kino plenerowe Radia RDN po raz kolejny rozgościło się w Tarnowie. W sobotni (02.08.) wieczór mieszkańcy zasiedli na wygodnych leżakach w pobliżu placu zabaw przy ul. Sucharskiego.
Tym razem, można było obejrzeć film pt. „Wojna z dziadkiem”.
Już jutro (03.08.) kolejny przystanek na trasie kina plenerowego – w Koszycach Wielkich będzie można obejrzeć film „Jak rozmawiać z psem”. Na miejscu dostępna będzie wata cukrowa, popcorn, lody i dmuchaniec. Dodatkowo, przeprowadzona zostanie zbiórka karmy dla zwierząt, przebywających w tarnowskim Azylu.
Projekcję zaczynamy o 20:30!

![Pastorałka Sądecka niesie się przez Sądecczyznę w Boże Narodzenie [WIDEO] 2 pastoralka Sadecka](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2022/12/pastoralka_Sadecka-350x250.jpg)







![Pastorałka Sądecka niesie się przez Sądecczyznę w Boże Narodzenie [WIDEO] 10 pastoralka Sadecka](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2022/12/pastoralka_Sadecka-120x86.jpg)

![Słuchacze RDN Nowy Sącz tworzyli ozdoby świąteczne [ZDJĘCIA] 12 kdn ozdoby](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/12/kdn_ozdoby-120x86.jpg)


