Zderzenie samochodu z autobusem w Skrzyszowie i zderzenie dwóch samochodów w Tarnowie – służby ratunkowe w regionie od rana mają ręce pełne roboty.
Jak informuje oficer dyżurny tarnowskiej policji, w przypadku kolizji w Skrzyszowie, autobusem nie podróżowali pasażerowie. Pojazd poruszał się po drogach poza kursem. W tym zdarzeniu jedna osoba została poszkodowana.
Funkcjonariusze od rana pracują też przy licznych kolizjach – relacjonuje mł. asp. Kamil Wójcik – oficer prasowy KMP Tarnów.
-Na drogach naszego regionu doszło do licznych zdarzeń drogowych. Wydaje mi się, że temperatura, która zmienia się na cieplejszą, negatywnie wpływa na kierujących i ich skupienie. Tylko dzisiaj mamy już dwa zdarzenia drogowe, w których są poszkodowani oraz liczne kolizje. Apelujemy do wszystkich uczestników ruchu – bądźcie uważni, poruszajcie się ostrożnie, spoglądajcie w prawo, w lewo. Kierujący, także bądźcie uważni.
Do groźnego wypadku doszło też w środę po zmroku, na terenie parku biegowego Marcinka. 25-latek na motocyklu wjechał w pieszego.
-52-letni pieszy doznał poważnych obrażeń, które zagrażały jego życiu. Trafił do szpitala. Kierujący, 25-letni mieszkaniec powiatu tarnowskiego z urazem ręki także udał się do szpitala. Kierującego przebadano na zawartość alkoholu w organizmie, wynik był negatywny, natomiast została mu też pobrana krew do analizy.
W toku prowadzonych czynności, policjanci ustalili, że 25-letni sprawca wypadku nie miał uprawnień do jazdy motocyklem.





![Nielegalna krajanka i papierosy na Sądecczyźnie. Właściciel usłyszał zarzuty [ZDJĘCIA] 6 fot. KMP w Nowym Sączu](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/11/sdvvv2-350x250.jpg)




![Rozbudowa oczyszczalni ścieków Cieniawa-Ptaszkowa weszła w decydującą fazę [WIDEO] 11 Migacz](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/10/Migacz-120x86.jpg)

![Dekanalni asystenci Akcji Katolickiej Diecezji Tarnowskiej spotkali się w Tarnowie [09.10.2025] 13 bt IMG 4029](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/10/bt_IMG_4029-120x86.jpg)

