Zapalił się budynek gospodarczy, który po krótkim czasie całkowicie został objęty ogniem.
Sytuacja była groźna ze względu na znajdujące się w pobliżu domy.
$KWIECIEŃ 2025\7pożar.mp3
– W dniu dzisiejszym, 39 minut po północy do stanowiska kierowania komendanta powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Brzesku wpłynęła informacja o pożarze budynku gospodarczego w miejscowości Jadowniki. Na miejsce zostały zadysponowane zastępy jednostek OSP oraz PSP, policji i pogotowie energetyczne. Pożarem objęty został budynek – około 130 metrów kwadratowych. Brak osób poszkodowanych. Po ugaszeniu pożaru konieczne było częściowe rozebranie budynku i wyniesienie spalonego mienia.
– mł. kapitan Dominik Machał z brzeskiej PSP
Akcja gaśnicza trwała kilka godzin. Pożar udało się opanować. W zdarzeniu nikt nie ucierpiał.
Na miejscu pracowało kilka zastępów PSP i OSP.








![Ul. Lwowska częściowo zamknięta. Utrudnienia w centrum miasta [ZDJĘCIA, WIDEO] 9 ul lwowska005](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/12/ul_lwowska005-350x250.jpg)


![Remont drogi z Ptaszkowej do Wojnarowej rozpocznie się w pierwszym kwartale 2026 roku [ZDJĘCIA] 12 fot. Małopolski Urząd Wojewódzki](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/11/umowa-na-droge2-120x86.jpg)


