Zobacz zdjęcia:
W piątek, 4 kwietnia, oficer dyżurny PSP w Tarnowie przyjął zgłoszenie o rozpyleniu nieznanej substancji w autobusie miejskim. Do zdarzenia doszło przy al. Solidarności.W pojeździe przebywało łącznie 22 pasażerów i kierowca. Po przyjeździe służb na miejsce zderzenia, wszyscy pasażerowie opuścili pojazd.
Jedna kobieta i kierowca byli badani przez ZRM.
Okoliczności zdarzenia bada policja.





![Nadawaliśmy na żywo z Wielkiego Jarmarku Bożonarodzeniowego. Są tu tylko produkty ręcznie robione [ZDJĘCIA] 6 gaeria](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/12/gaeria-350x250.jpg)





![Wiara w Chrystusa trwa tu od kilkudziesięciu pokoleń. Parafia Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Jazowsku świętowała jubileusz 800-lecie istnienia [ZDJĘCIA] 12 parafia Jazowsko](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/11/parafia-Jazowsko-120x86.jpg)


