Jedna osoba poszkodowana w wypadku na DK75. W piątek (14.02) około godziny 18.00 służby zostały wezwane do miejscowości Bilsko na trasie Brzesko – Nowy Sącz. Doszło tu do zderzenia się dwóch samochodów osobowych.
Droga krajowa 75 była chwilowo zablokowana. Zderzyły się tu dwa auta, którymi podróżowało w sumie 5 osób. Jedna z nich została poszkodowana. Karetka zabrała ją do sądeckiego szpitala.
Na miejscu pracowali też strażacy i policja, która wyjaśnia okoliczności zdarzenia. Służby apelują o ostrożną jazdę. Opady deszczu sprawiły, że jezdnie w wielu miejscach są śliskie. W takich warunkach warto spuścić nogę z gazu.


![Pożar garażu w Łękawicy. Jedna osoba poparzona [AKTUALIZACJA] 3 fot. Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Tarnowie](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/11/kolaz-pozar-350x250.jpg)











