Piłkarze Sandecji Nowy Sącz przygotowują się do rundy wiosennej w III lidze, a w sobotę (25.01) czeka ich pierwszy zimowy sprawdzian formy. Biało-czarni zagrają sparing z II-ligową Resovią.
Mecz rozpocznie się o 11.40 na boisku ze sztuczną trawą na osiedlu Zawada w Nowym Sączu. Możliwe, że w biało-czarnych barwach pojawią się nowi zawodnicy Sandecji Kacper Szczudliński i Jakub Górski.
Sandecja jest liderem III ligi i ma 5 punktów przewagi nad Podhalem Nowy Targ. Rozgrywki zostaną wznowione w marcu.
Kacper Szczudliński drugim wzmocnieniem Sandecji Nowy Sącz w 2025 roku




![Integracja, tolerancja i uczenie wrażliwości. Europejski Tydzień Autyzmu w Nowym Sączu [ZDJĘCIA] 5 MOK 1](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/12/MOK-1-350x250.jpg)

![W Grybowie jest już nowa karetka. W nowym roku ruszy budowa nowej podstacji pogotowia [ZDJĘCIA] 7 gfdf31](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/12/gfdf31-350x250.jpg)







