Droga krajowa 75 w Witowicach Dolnych jest całkowicie zablokowana na 42. kilometrze po tym, jak w piątek (19.07) około 13.00 zderzyły się tam dwie ciężarówki.
Straż pożarna informuje, że 3 osoby były pod opieką ratowników medycznych, ale nikt nie został zabrany do szpitala.
Policja kieruje na objazdy przez Rożnów i Zakliczyn. Na drodze krajowej 75 stworzyły się kilkukilometrowe korki w obu kierunkach.
Przed 16.00 utrudnienia się zakończyły.



![Motomikołaje pokazali moc. Z sądeckiego rynku wyruszyła parada [ZDJĘCIA, WIDEO] 4 motomikolajee](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/12/motomikolajee-350x250.jpg)


![Nadzwyczajni Szafarze Komunii Świętej przeżywają adwentowe przygotowania do świąt [ZDJĘCIA] 7 grodek](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/12/grodek-350x250.jpg)








