Do niebezpiecznego zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło w sobotę (22.06) w Podrzeczu, w gminie Podegrodzie.
Do zdarzenia doszło tuż przed godziną 14. Przed rondem w Podrzeczu zderzyły się dwa samochody osobowe.
W wyniku zdarzenia zostały poszkodowane dwie osoby. Jedna została zabrana do szpitala przez Zespół Ratownictwa Medycznego.
W związku z wypadkiem droga w Podrzeczu była przez pewien czas całkowicie zamknięta i nieprzejezdna. Na ten moment służby zakończyły już czynności na miejscu zdarzenia i można poruszać się drogą.

![Pożar garażu w Łękawicy. Jedna osoba poparzona [AKTUALIZACJA] 2 fot. Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Tarnowie](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/11/kolaz-pozar-350x250.jpg)







![Pożar garażu w Łękawicy. Jedna osoba poparzona [AKTUALIZACJA] 10 fot. Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Tarnowie](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/11/kolaz-pozar-120x86.jpg)


![Ktoś zauważył samochód w stawie. Nietypowa akcja strażaków [ZDJĘCIA] 13 fot. OSP Stary Sącz](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/11/mostki_staw_samochod_osp_stary_sacz-120x86.jpg)

