Panu Ludwikowi z Muszyny spłonął bus ze sprzętem budowlanym, między innymi elektronarzędziami. Mieszkaniec regionu od 40 lat pracuje w tej branży, ale teraz nie jest to możliwe. Jego syn uruchomił internetową zrzutkę na zakup auta i narzędzi, prosząc przy tym o pomoc.
– W tym roku po raz pierwszy tata nie opłacił składki autocasco, bo nie mógł sobie na to pozwolić. Tata jest już trochę schorowany i jest na rencie, ale ten bus był jego oczkiem w głowie. Proszę o wsparcie – ważna jest każda złotówka
– napisał w zrzutce Damian Jędrzejowski.
Syn pana Ludwika dodał, że jeśli ktoś z Muszyny, Krynicy i okolic potrzebuje pomocy przy przydomowych pracach, jego tata chętnie się odwdzięczy za pomoc w zbiórce.
Zrzutka: KLIK.
Zdjęcia i wideo: Artur Królikowski.
![Panu Ludwikowi z Muszyny spłonął bus ze sprzętem budowlanym. Syn prosi o pomoc [ZDJĘCIA] 1 fot. Artur Królikowski](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2024/05/pozar_bus_muszyna_artur_krolikowski-1-750x536.jpg)
![50-lecie Karczmy u Walusia w Krościenku nad Dunajcem [ARTYKUŁ SPONSOROWANY] 2 karczma u walusia](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/12/karczma_u_walusia-350x250.jpg)
![Tragedia w Ropie. Nie żyje 80-letnia kobieta, która miała zostać postrzelona [ZDJĘCIA] 3 fot. halogorlice.info](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/12/postrzelenie_ropa5-350x250.jpg)
![Gorące przywitanie mistrzyń cheerleadingu w Nowym Sączu [WIDEO] 4 cheerleadarki](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/12/cheerleadarki-350x250.jpg)



![Co dalej z ceną za wodę i ścieki? Sądeckie Wodociągi pracują nad nową taryfą [WIDEO] 8 Szczecina](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/12/Szczecina-350x250.jpg)

![50-lecie Karczmy u Walusia w Krościenku nad Dunajcem [ARTYKUŁ SPONSOROWANY] 10 karczma u walusia](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/12/karczma_u_walusia-120x86.jpg)

![Zabytek gminy Łukowica odzyskał dawny blask [ZDJĘCIA] 12 źródło: FB Bogdan Łuczkowski](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/11/dwor_swidnik-120x86.jpg)


