Utrzymanie w mistrzostwach świata elity w hokeju na lodzie się oddala. Reprezentacja Polski przegrała 2:4 z Francją, jednym z głównych rywali w walce o pozostanie wśród najlepszych.
Rywale prowadzili już w czeskiej Ostrawie 4:0, ale w II tercji rozmiary porażki zmniejszyli Dominik Paś i Bartosz Fraszko.
Przy I bramce asystował kryniczanin Paweł Zygmunt. Oprócz niego w spotkaniu zagrali inni zawodnicy z uzdrowiska Maciej Kruczek i Grzegorz Pasiut.
W środę (15.05) kolejny mecz na mistrzostwach świata w Czechach. O 20.20 zagramy ze Słowacją.



![To nie będą łatwe dni dla kierowców w Limanowej i w Mordarce [OBJAZDY] 4 fot. PKP PLK](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/12/mordarka_pkp_plk-350x250.jpg)




![Wypadek w Woli Rzędzińskiej. Starszy mężczyzna był reanimowany [AKTUALIZACJA] 9 zdj. ilustracyjne, archiwum RDN](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/12/policja-zdjecie-scaled-1-350x250.jpg)

![Integracja, tolerancja i uczenie wrażliwości. Europejski Tydzień Autyzmu w Nowym Sączu [ZDJĘCIA] 11 MOK 1](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/12/MOK-1-120x86.jpg)



