RDN Nowy Sacz ma juz 5 lat! Jako diecezjalna rozglosnia w regionie sadeckim jestesmy rozpoznawalni i cieszymy sie sympatia wielu osób. Podczas swietowania urodzin nie zabraklo wielu gosci, którzy skladali nam zyczenia. Wsród nich takze ksiadz biskup Leszek Leszkiewicz.
– Zycze Wam, zebyscie sami zachwycali sie Ewangelia i te Ewangelie w rózny sposób glosili na falach eteru, by to slowo docieralo do ludzi. Bo jest ono bardzo potrzebne – dodal.
Zaproszeni goscie mogli pozostawic dla naszej redakcji pamiatkowy wpis na specjalnie przygotowanej sciance, która w niedlugim czasie pojawi sie w naszej siedzibie.
Posluchaj biskupa pomocniczego Leszka Leszkiewicza:
Tomasz Bryndal

![Przetarg na basen, modernizacje dróg i budowa oczyszczalni. Gmina Grybów chce w nowym roku wydać na inwestycje ponad 46 mln złotych [WIDEO] 2 Migacz](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/12/Migacz-350x250.jpg)











