Jedna osoba trafiła do szpitala po dachowaniu samochodu, do jakiego doszło rano we wtorek (30.01)na drodze powiatowej na granicy miejscowości Breń i Dąbrówki Breńskie.
Na miejscu przez kilkadziesiąt minut pracowały służby i występowały utrudnienia w ruchu. Obecnie droga jest już w pełni przejezdna.
– W zdarzeniu brał udział jeden samochód osobowy, który na łuku drogi wypadł z jezdni. Po dojeździe na miejsce zdarzenia okazało się, że samochód znajdował się na dachu. Osoba poszkodowana podróżująca tym samochodem wyszła z niego o własnych siłach. Miała oczywiście różne potłuczenia na częściach ciała, głównie na głowie i rękach
– relacjonuje oficer prasowy PSP w Dąbrowie Tarnowskiej mł. bryg. Daniel Misiaszek.
Poszkodowany po udzieleniu pierwszej pomocy przez ratowników medycznych został przetransportowany do szpitala na dalsze badania.
W akcji brał udział jeden zastęp PSP z Dąbrowy Tarnowskiej oraz jednostka OSP Olesno. Okoliczności wypadku będzie wyjaśniać i ustalać policja.






![Zwołują nadzwyczajna sesję w sprawie... drogi. Wójt: To krótki, ale strategiczny odcinek [WIDEO] 7 pawel ptaszek001](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2024/01/pawel_ptaszek001-350x250.jpg)







![Nowy Sącz: Po ataku zimy 100 interwencji strażników miejskich w ciągu tygodnia [WIDEO] 15 Tyrkiel](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/12/Tyrkiel-120x86.jpg)



