46-letni mieszkaniec Krzesławic przyjechał do sklepu w Janowicach w powiecie limanowskim i chwiejnym krokiem udał się na zakupy. Strażacy z Janowic zauważyli to i zabrali kluczyki pijanemu kierowcy. Okazało się, że ma prawie 2.9 promila alkoholu.
Na miejsce została wezwana policja, która przebadała kierowcę. Ten nie dość, że był pijany, to miał wcześniej wycofane uprawnienia do prowadzenia samochodów.
Mężczyzna trafił do aresztu, a strażakom z OSP Janowice należy pogratulować właściwej postawy.


![Zubrzyk: Zablokowana droga, wstrzymany ruch pociągów [AKTUALIZACJA] 3 droga 1](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/12/droga-1-350x250.jpeg)






![Brama Miasta ma być nową wizytówką Nowego Sącza. Co na to mieszkańcy? [ZDJĘCIA] 11 fot. {wizualizacja} dzięki uprzejmości portalu miastoNS.pl](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/12/1-120x86.jpg)
![To nie będą łatwe dni dla kierowców w Limanowej i w Mordarce [OBJAZDY] 12 fot. PKP PLK](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/12/mordarka_pkp_plk-120x86.jpg)


