Przegrana „Biało-Czarnych” nad Zalewem Wiślanym. Do Nowego Sącza wrócili tylko z honorowym golem

glowne 2

W kolejnej piłkarskiej kolejce II Ligi, Sandecja Nowy Sącz uległa Olimpii Elbląg aż 4:1. Do Nowego Sącza „Biało-Czarni” wrócili z jednym, honorowym golem.

W pierwszej połowie sobotniego spotkania (28.10) zawodnicy Olimpii zdobyli dwie bramki. Jedną już po kilku minutach, a drugą tuż przed przerwą, po dobrym wykorzystaniu rzutu karnego. W międzyczasie, w 21. minucie honorowego gola dla Sandecji, po dośrodkowaniu Radosława Gołębiowskiego i podaniu Jakuba Wróbla, zdobył Tomasz Kołbon.

W drugiej połowie, podobnie jak w pierwszej, piłkarze z Kilińskiego mieli kilka dobrych, niewykorzystanych sytuacji, co niestety się zemściło. Wynik meczu na 4:1 ostatecznie ustalili rywale z Ebląga, jeszcze dwa razu skutecznie trafiając do bramki nowosądeczan.

Niestety w swojej tabeli Sandecja nadal pozostaje w grupie spadkowej.