Zwycięstwo było tak blisko. Tylko remis Sandecji Nowy Sącz z Chojniczanką Chojnice

chojniczanka sandecja adrian maras

Emocje i dramaturgia były do samego końca Sandecja Nowy Sącz zremisowała 1:1 z Chojniczanką Chojnice w 13. kolejce piłkarskiej II ligi. Na 1:0 trafil w 78. minucie strzałem głową Kamil Słaby, goście wyrównali w 85. minucie również po główce Grzegorza Szymusika.

Sandecja pozostała na ostatnim miejscu w II lidze. Do kolejnego w tabeli Lecha II Poznań traci 3 punkty.

Sandecja Nowy Sącz 1:1 Chojniczanka Chojnice
Kamil Słaby 78 – Grzegorz Szymusik 85

Sandecja: 1. Paweł Sokół – 17. Tomasz Nawotka, 8. Mateusz Bartków (46, 7. Jakub Wróbel), 24. Kamil Słaby, 26. Michał Rutkowski, 31. Kamil Sobczak – 9. Denis Potoma, 19. Tomasz Kołbon, 6. Eryk Galara (89, 11. Maciej Mas), 20. Mikołaj Kwietniewski (46, 10. Radosław Gołębiowski) – 92. Arkadiusz Orzeł (46, 18. Kacper Talar).

Chojniczanka: 29. Damian Primel – 54. Grzegorz Szymusik, 8. Tomasz Boczek, 14. Andrias Edmundsson, 19. Sebastian Szczytniewski – 79. Marcin Kozina (65, 98. Peter Kolesár), 34. Damian Nowacki (75, 80. Dominik Banach), 10. Wojciech Szumilas, 7. Błażej Szczepanek (65, 16. Ariel Borysiuk), 77. Antoni Prałat (65, 91. Kacper Korczyc) – 9. Piotr Giel (65, 17. Tomasz Mikołajczak).

żółte kartki: Potoma, Sobczak – Nowacki, Boczek, Szczytniewski.

sędziował: Mariusz Myszka (Stalowa Wola).