Drzewo spadło na pociąg relacji Muszyna – Kraków Główny – informuje nasz reporter Łukasz Raczkowski. Do zdarzenia doszło w poniedziałek (7.08) około 17.30 między stacjami Jankowa i Bobowa-Miasto (powiat gorlicki). Ruch pociągów na trasie z Nowego Sącza do Tarnowa jest wstrzymany.
Jak przekazuje reporter RDN Nowy Sącz pasażerowie nie mogą wyjść z pociągu, bo urwana trakcja może być pod napięciem. W środku jest około 50 osób. Na miejscu ma się pojawć komisja wypadków kolejowych.
Pociągi na trasie Nowy Sącz – Tarnów mają nawet ponad 90 minut opóźnienia.
Aktualizacja: Około 18.30 pasażerowie zostali wypuszczeni z pociągu i pieszo docierali na stację Bobowa-Miasto, skąd miała zostać uruchomiona komunikacja zastępcza.
Aktualizacja: Około 19.20 podróżujący wyruszyli w dalszą drogę autobusem ze stacji Bobowa-Miasto.





![Integracja, tolerancja i uczenie wrażliwości. Europejski Tydzień Autyzmu w Nowym Sączu [ZDJĘCIA] 6 MOK 1](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/12/MOK-1-350x250.jpg)

![W Grybowie jest już nowa karetka. W nowym roku ruszy budowa nowej podstacji pogotowia [ZDJĘCIA] 8 gfdf31](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/12/gfdf31-350x250.jpg)







