Przed godziną 13 wezwano strażaków w miejscowości Żabno z powodu niepokojącego zgłoszenia.
Osoba, która powiadomiła służby twierdziła, że zauważyła ciało człowieka unoszące się na rzece Żabnica. Policja potwierdza, że z rzeki wyłowiono zwłoki ludzkie. Na miejscu obecni są policjanci i prokurator, którzy prowadzą śledztwo w tej sprawie. Okoliczności śmierci wyjaśnia prokuratura na zlecenie której odbędzie się sekcja zwłok. Pozwoli ona na ustalenie przyczyny śmierci.


![Motomikołaje pokazali moc. Z sądeckiego rynku wyruszyła parada [ZDJĘCIA, WIDEO] 3 motomikolajee](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/12/motomikolajee-350x250.jpg)


![Nadzwyczajni Szafarze Komunii Świętej przeżywają adwentowe przygotowania do świąt [ZDJĘCIA] 6 grodek](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/12/grodek-350x250.jpg)








