Świąteczny czas nierozerwalnie kojarzy nam się z kolędami, pastorałkami i świątecznymi piosenkami. A czym są kolędy dla najmłodszych?
– Kolędy są wesołe. – To są świąteczne piosenki o Jezusie i Maryi. – Kolędę śpiewała Maryja Jezusowi, – To jest taka piosenka dla Pana Jezusa. – Kolędy są o dzidziusie Jezusie i Maryi. – Maryja śpiewała Jezusowi jak chciał zasnąć. – Przybieżeli do Betlejem pasterze i Był pastuszek bosy.
Swoimi spostrzeżeniami na temat kolęd podzieliły się dzieci z Przedszkola Publicznego nr 3 oraz Niepublicznego Przedszkola Promyczek w Tarnowie.












![Integracja, tolerancja i uczenie wrażliwości. Europejski Tydzień Autyzmu w Nowym Sączu [ZDJĘCIA] 13 MOK 1](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/12/MOK-1-120x86.jpg)

