W środę (21.12) i czwartek zamykana będzie ul. Jagodowa w Nowym Sączu. Ma to związek z przebudową tej drogi powiatowej.
Nie przejedziecie odcinkiem od skrzyżowania z drogą powiatową Limanowa – Chełmiec na długości ok 70 m.
Żeby objechać utrudnienie, trzeba pojechać ul. Marcinkowicką, a następnie Axentowicza i Dmowskiego lub Krakowską do ul. Dunajcowej, którą dotrzecie do ul. Jagodowej.
W obu dniach prace będą toczyć się między 8.00 i 16.00.

![W Adwencie na nowo poznaj historię Świętej Rodziny i Ziemi Świętej. Wykład w UNSJPII przygotowaniem do Bożego Narodzenia [ZDJĘCIA] 2 uniwersytet grudzien](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/12/uniwersytet_grudzien-350x250.jpg)







![W Adwencie na nowo poznaj historię Świętej Rodziny i Ziemi Świętej. Wykład w UNSJPII przygotowaniem do Bożego Narodzenia [ZDJĘCIA] 10 uniwersytet grudzien](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/12/uniwersytet_grudzien-120x86.jpg)


![Zabytek gminy Łukowica odzyskał dawny blask [ZDJĘCIA] 13 źródło: FB Bogdan Łuczkowski](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/11/dwor_swidnik-120x86.jpg)

