Sandecja Nowy Sącz łapie tlen. Zagłębie Sosnowiec na łopatkach

sandecja zaglebie radosc sandecja tv

Sandecja Nowy Sącz pokonała 4:1 z Zagłębiem Sosnowiec – była to dopiero 2 wygrana w tym sezonie I ligi. Z uwagi na budowę stadionu przy ul. Kilińskiego, mecz był rozgrywany w Niepołomicach.

Goście objęli prowadzenie w 44. minucie, ale tuż przed przerwą zdążył jeszcze wyrównać Jakub Wróbel. Po zmianie stron na listę strzelców wpisali się także Jakub Iskra, Maciej Mas i Sylwester Lusiusz.

Sandecja dalej jest ostatnia w tabeli po 17 spotkaniach, ale zbliżyła się na punkt do znajdujących się tuż nad nią Skry Częstochowa i Chojniczanki Chojnice. Te zespoły będą jeszcze w ten weekend rozgrywać swoje mecze.

Sandecja Nowy Sącz 4:1 Zagłębie Sosnowiec

Bramki: Jakub Wróbel 45, Jakub Iskra 63, Maciej Mas 81, Sylwester Lusiusz 90 – Marek Fábry 44

Sandecja: 1. Matúš Putnocký – 13. Jakub Iskra (84, 21. Michał Surzyn), 28. Michal Piter-Bučko, 90. Tomasz Boczek, 24. Kamil Słaby – 70. Łukasz Kosakiewicz, 33. Bartłomiej Kasprzak (74, 8. Sylwester Lusiusz), 6. Maissa Fall, 27. Damian Chmiel (85, 5. Dawid Szufryn) – 7. Jakub Wróbel (90, 22. Igor Maślanka), 11. Maciej Mas (85, 9. Mariusz Gabrych).

Zagłębie: 1. Michał Gliwa – 28. Filip Borowski (79, 99. Antoni Kulawiak), 27. Dominik Jończy, 44. Mateusz Bodzioch, 2. Ołeksij Bykow – 7. Patryk Bryła (64, 23. Mateusz Ziółkowski), 29. Maksymilian Rozwandowicz, 96. Wojciech Szumilas (64, 26. Michał Masłowski), 8. Szymon Pawłowski, 10. Maksymilian Banaszewski (75, 9. Szymon Sobczak) – 11. Marek Fábry.

żółte kartki: Kasprzak, Iskra, Surzyn.

sędziował: Łukasz Szczech (Warszawa).

Sandecja Nowy Sącz odbije się od dna? Zwycięstwo z Zagłębiem daje nadzieję [WIDEO]