Sandecja Nowy Sącz na remis z Bruk-Bet Termaliką Nieciecza

sandecja bruk bet 10 2022 adrian maras

Małopolskie derby nie miały zwycięzcy. Sandecja Nowy Sącz zremisowała 1:1 z Bruk-Bet Termaliką Nieciecza. Wynik otworzył w 70. minucie Muris Mesanovic. Wyrównał w 81. minucie Maissa Fall.

Sandecja pozostaje na ostatnim miejscu w tabeli I ligi. W tym roku wygrała tylko raz. Bruk-Bet zanotował 8 kolejny ligowy meczu bez wygranej.

Sandecja Nowy Sącz – Bruk-Bet Termalica Nieciecza 1:1 (0:0)

Bramki: Elhadji Maissa Fall 81′ – Muris Mešanović 70′

Sandecja: Matúš Putnocký – Jakub Iskra, Michal Piter-Bučko, Tomasz Boczek, Kamil Słaby – Jakub Wróbel (85′ Krzysztof Toporkiewicz), Elhadji Maissa Fall, Bartłomiej Kasprzak, Damir Šovšić, Michał Walski (46′ Michał Surzyn) – Maciej Mas (65′ Mariusz Gabrych).

Bruk-Bet Termalica: Tomasz Loska – Andrej Kadlec, Wiktor Biedrzycki, Artem Putiwcew (80′ Nemanja Tekijaški), Marcel Błachewicz – Adam Radwański (71′ Kacper Karasek), Andrij Dombrowśkyj, Maciej Ambrosiewicz, Rajko Rep (60′ Muris Mešanović), Artem Polarus (80′ Marcin Grabowski) – Tomáš Poznar (60′ Kacper Śpiewak).

Żółte kartki: Michał Walski, Damir Šovšić, Jakub Iskra, Mariusz Gabrych – Artem Putiwcew.

Czerwona kartka: Damir Šovšić (90′, w konsekwencji dwóch żółtych).