Każda okazja jest dobra żeby pomyśleć o zdrowiu. W ramach pikniku rodzinnego organizowanego w sobotę, 24 września przez Urząd Miasta Tarnowa, będzie można skorzystać z bezpłatnych badań.
Diagnosta obrazowy z Zespołu Przychodni Specjalistycznych lek. Iryna Stasiv będzie wykonywać wszystkim chętnym badania przesiewowe tarczycy.
Na badanie nie trzeba mieć skierowania i nie trzeba się wcześniej zapisywać. Wystarczy przyjść w sobotę w godz. 14.00 -18.00 na tarnowskie błonia obok Parku Strzeleckiego.
Badania będą wykonywane w plenerowym gabinecie.

![Niebezpieczne zdarzenie na drodze w Orłowie. Samochód zahaczył o dwoje dzieci [AKTUALIZACJA] 2 fot. freepik](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/12/mezczyzna-jedzie-na-rowerze-przez-park-na-sciezce-obok-kolorowej-szyny-widok-z-tylu-dloni-na-kierownicy-z-bliska-350x250.jpg)




![Jest projekt nowego budżetu z inwestycjami. Radni po świętach zdecydują co dalej [WIDEO] 7 benedykt wegrzyn001](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2024/10/benedykt_wegrzyn001-350x250.jpg)


![Niebezpieczne zdarzenie na drodze w Orłowie. Samochód zahaczył o dwoje dzieci [AKTUALIZACJA] 10 fot. freepik](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/12/mezczyzna-jedzie-na-rowerze-przez-park-na-sciezce-obok-kolorowej-szyny-widok-z-tylu-dloni-na-kierownicy-z-bliska-120x86.jpg)




