Gmina Korzenna prosi o pomoc w ustaleniu osób, które przy stadionie LKS Łęka w Siedlcach wyrzuciły dużą ilość śmieci. Urzędnicy powiadomili już policję.
Władze gminy Korzenna podejrzewają, że dzikie wysypisko powstało po urządzanych tam piknikach. Znajdują się tu wiaty i miejsca do siedzenia. W wysokiej trawie nieopodal boiska i placu zabaw najprawdopodobniej od dłuższego czasu porzucano opakowania po napojach i jedzeniu.
Odpadów jest tak dużo, że – jak oszacowano – wypełnią one zapewne całą jedną śmieciarkę.
Jeśli ktoś ma informacje, które pomogą wykryć sprawców, proszony jest o przekazanie je na posterunek policji w Korzennej.
źródło i zdjęcia: korzenna.pl
![Siedlce: Ktoś urządził sobie wysypisko śmieci w okolicy boiska [ZDJĘCIA] 1 fot. korzenna.pl](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2022/09/dzikie_wysypisko_leka.jpg)


![To nie będą łatwe dni dla kierowców w Limanowej i w Mordarce [OBJAZDY] 4 fot. PKP PLK](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/12/mordarka_pkp_plk-350x250.jpg)




![Wypadek w Woli Rzędzińskiej. Starszy mężczyzna był reanimowany [AKTUALIZACJA] 9 zdj. ilustracyjne, archiwum RDN](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/12/policja-zdjecie-scaled-1-350x250.jpg)





