36-latek, Rafał Sowa, wyszedł z domu 9 sierpnia w godzinach porannych i do tej pory nie wrócił do domu oraz nie nawiązał żadnego kontaktu z rodziną.
Zaginiony ma około 170 cm wzrostu, średnią budowę ciała, ciemne oczy i włosy krótko obcięte z łysiną nad czołem. Na jego twarzy widoczna jest długa broda.
Dodatkowy 36-latek nosi okulary korekcyjne i może poruszać się białym samochodem marki Fiat Panda.
Sprawą zajmuje się Komenda Miejska Policji w Nowym Sączu. Wszelkie informacje dotyczące mężczyzny należy zgłaszać pod numer 112 lub 47 833 46 30.








![Pastorałka Sądecka niesie się przez Sądecczyznę w Boże Narodzenie [WIDEO] 9 pastoralka Sadecka](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2022/12/pastoralka_Sadecka-350x250.jpg)


![Nowy Sącz: Szybka kolej za pięć lat. A kiedy nowy parking przy dworcu? [ZDJĘCIA] 12 parking5](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/12/parking5-120x86.jpg)


