Radio RDN będzie nadawać z Korzennej. Tym razem nasz wóz transmisyjny zaparkuję przy tutejszym Dworku. Już w środę – 10 sierpnia – od godziny 9.00 do 12.00 będziecie mogli poczuć klimat zbliżających się Dożynek.
Przez trzy godziny na naszej antenie usłyszycie o szczegółach programu, jaki gmina Korzenna przygotowała na nadchodzący weekend (13-14.08). Rolnicy jak co roku będą wtedy dziękować za plony. Znajdzie się też czas na zabawę przy dobrej muzyce i jedzeniu.
Zaproszenie na tę coroczną imprezę usłyszycie w trakcie programu na żywo. Bądźcie z nami!




![Jest projekt nowego budżetu z inwestycjami. Radni po świętach zdecydują co dalej [WIDEO] 5 benedykt wegrzyn001](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2024/10/benedykt_wegrzyn001-350x250.jpg)





![Gorące przywitanie mistrzyń cheerleadingu w Nowym Sączu [WIDEO] 11 cheerleadarki](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/12/cheerleadarki-120x86.jpg)



