RDN: Wygraj romantyczną kolację we dwoje!

 

Zabierz ukochaną osobę na romantyczną kolację. W RDN rusza kolejny wyjątkowy konkurs. Przez cały tydzień na antenie RDN Małopolska będzie można zdobyć podwójne zaproszenia na romantyczny wieczór do najlepszych tarnowskich restauracji.

Już po raz 10. zapraszamy zakochane pary do konkursu – mówi Dariusz Snopkowski, koordynator projektu ‚Zakochani w Tarnowie”. – Zapraszamy przede wszystkim tych, którzy się kochają, ale czasami im brakuje czasu albo powodu, żeby spędzić razem czas. Najlepsze restauracje i wspólny posiłek na pewno będą dobrą okazją do czułych rozmów i chwili relaksu. Wszystkich, którzy wygrają zaproszenia na romantyczne kolacje, zapraszamy po ich odbiór 11 lutego o godzinie 11.00 na Moście Zakochanych nad Wątokiem – dodaje Snopkowski.

Romantyczny wieczór będzie można spędzić w Tarnovii oraz w hotelach Willa Krzyska i ‚Cristal Park”, a także w restauracji BombayMusic i Tatrzańska. A w sobotę 11 lutego na Moście Zakochanych w Tarnowie będzie można także zdobyć zaproszenia do restauracji Kardamon.

Żeby wziąć udział w konkursie należy wysłać SMS pod numer 72 601 o treści rdn.kolacja oraz imię swoje i osoby, którą chcemy zaprosić.

Organizatorami konkursu jest Radio RDN Małopolska oraz Stowarzyszenie KANON

Posłuchaj Dariusza Snopkowskiego:

Marta Tarnowska

rdn_walentynki-17