Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Spotkanie z Adamem Bieleckim

17 listopada 2022 @ 18:00

Zapraszamy na spotkanie z Adamem Bieleckim

Gminne Centrum Kultury w Żabnie zaprasza na spotkanie z Adamem Bieleckim – wybitnym himalaistą, alpinistą i taternikiem, członkiem kadry narodowej we wspinaczce wysokogórskiej. Podczas spotkania pod hasłem „Ku niezdobytym szczytom” Adam Bielecki pokaże zdjęcia i filmy ze swoich wypraw, opowie o swojej pasji, doświadczeniach i przygodach. Odpowie na pytania publiczności. Będzie także możliwość nabycia jego książki „Spod zamarzniętych powiek”.

Spotkanie z Adamem Bieleckim odbędzie się w czwartek 17 listopada o godz. 18:00 w Gminnym Centrum Kultury w Żabnie. Wstęp wolny.

Wydarzenie odbędzie się w ramach projektu „Koło kultury”, finansowanego przez Województwo Małopolskie w ramach 5. edycji Budżetu Obywatelskiego. Projekt realizowany jest w 2 gminach subregionu tarnowskiego przez: Gminne Centrum Kultury i Miejsko-Gminną Bibliotekę Publiczną w Żabnie oraz Gminne Centrum Kultury i Czytelnictwa w Radłowie. Realizatorem projektu jest Stowarzyszenie Radłowskie Forum Rozwoju. Patronat honorowy nad projektem sprawują: Marszałek Województwa Małopolskiego – Witold Kozłowski, Burmistrz Radłowa – Zbigniew Mączka i Burmistrz Żabna – Marta Herduś.

Szczegóły

Data:
17 listopada 2022
Godzina:
18:00
Kategoria Wydarzenie:

Miejsce wydarzenia

Żabno
Skip to content