Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

II Zlot Morsów Powiatu Tarnowskiego

19 marca 2023 @ 12:00 - 15:00

baner reklamowy Zlotu

 

baner reklamowy Zlotu
Zlot Morsów Powiatu Tarnowskiego odbędzie się po raz drugi na terenie Gminy Żabno. Wydarzenie odbędzie się nad zalewem przy Leśnej Przystani na Podlesiu Dębowym. Budynek posiada restaurację, sale bankietową, duży taras na zewnątrz oraz miejsce do zdrowotnej kąpieli w ramach głównego punktu wydarzenia tj. morsowania.
Celem wydarzenia jest przede wszystkim promocja zdrowia i zdrowego trybu życia. Morsowanie to bardzo dobra aktywność, która pozwala hartować organizm oraz wzmacnia odporność. Morsowanie to również budowanie relacji między ludźmi, pozytywne emocje i mnóstwo radości. Podczas ubiegłorocznego Zlotu odwiedzili Podlesie Dębowe fani zimnej kąpieli z trzech województw: małopolskiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego. Wobec powyższego organizowane wydarzenie jest promocją  zdrowego stylu życia.

II Zlot Morsów Powiatu Tarnowskiego” odbędzie się 19 marca br. o godzinie 12:00 nad zalewem przy Leśnej Przystani w Podlesiu Dębowym. Limit uczestników to 150 osób plus 10 pakietów do zakupu w biurze zlotu w dniu wydarzenia. 

Do uczestnictwa w zlocie można się będzie zapisywać za pośrednictwem profesjonalnej platformy Timekeeper.pl. Pakiet kosztuje 49 zł. W pakiecie będzie pamiątkowa koszulka, czapka, ręcznik,  plakietka pamiątkowa i inne gadżety.  Podczas wydarzenia, oprócz głównego punktu programu, czyli wspólnego morsowania, planowany jest również poczęstunek dla uczestników zlotu, ognisko, a także możliwość skorzystania z sauny. Jest też w planach wybór Miss i Mistera Zlotu.

Details

Date:
19 marca 2023
Time:
12:00 - 15:00
Event Category:

Venue

Gmina Żabno
Skip to content